| AngiiiBlake a întrebat:

Ieri dimineață m-am trezit cu o durere de stom ac. Ce pot să am ?
Menționez că :
- nu mănânc fast-food ;
- nu respect mesele regulate ;
- sunt bolnavă / răcită și iau medicamente m ulte, deci s-ar putea trage de la medicamente. Ce aș putea să am ? puppy dog eyes Fundăăă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Poate ai dormit într-o poziţie incomodă. Mie cel puţin mi se întâmplă des din cauza asta. Poate e şi de la medicamente. Şi ar trebui să mânânci regulat, măcar acum cât eşti şi răcită, te ajută la imunitate.

1 răspuns:
| tyana a răspuns:

Posibil din cauza medicamentelor care ti-au iritat stomacul.Mananca inainte de a le lua si ia un protector gen omez.