| T30D0RA a întrebat:

Ieri mi-am facut inca o gaura in ureche (+cercel). In cat timp pot sa inlocuiesc cercelul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoSens a răspuns:

Pai,n-ai voie sa scoti cercelul cam vreo 2 saptamani, ca sa se poata "prinde" cat este nevoie.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bine că nu ti ai făcut incă o gaură in cur.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Cat timp ai asteptat pentru prima gaura asa astepti si pentru aceasta