| geeeorgiannaaa a întrebat:

Ieri stateam in pat si a inceput sa ma doara in zona umărului drept foarte tare. Durerea urca inspre ureche si putin la nivelul capului pentru ca aseara cand incercam sa dorm aveam o durere in acea zona. Cand respir ma doare tot in zona umărului si simt un fel de apăsare sau nu stiu cum sa explic, un fel de tensiune, durere si in zona pieptului. Mama spune ca poate m-a tras curentul dar nu stiu ce sa zic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia legătura cu nimeni, le are p'ăstea

https://www.tpu.ro/......n-am-avut/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea fi spondiloza cervicala da nu sunt sigur peste 2 săptămâni îți recomand să mergi la medicul de familie dacă durerile persista