| anonim_4396 a întrebat:

Am o durere in coloana si picioarele ma dor, n-am idee de ce am problema asta pana acum n-am avut probleme, posibil sa fi facut vreo intindere?
Ma cam sperie durerea asta sa nu cumva sa am hernie de disc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ma doare coloana si durerea se duce pana in picioare"

dacă ai peste 80 de ani, e normal. sau poate ne zici câți ai?

| Nimeni10 a răspuns (pentru sierra1):

20 si ceva de anisori

| sierra1 a răspuns (pentru Nimeni10):

Rugina!

| Nimeni10 a răspuns (pentru sierra1):

Bai copile du-te si canta la alta masa.

| sierra1 a răspuns (pentru Nimeni10):

"posibil sa ma fi forțat?"

cum am putea ști noi, derulăm firul vieții tale să vedem ce-ai făcut?

"Bai copile..." - și dacă vrei să știi, am absolvit generala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la un neurolog și vei afla

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca cu sciatica ai probleme