| FatFrumosDinLacrima a întrebat:

Ii-sa mai intamplat cuiva ca in timp ce se rade la penis...sa inceapa sa ii curga sperma putina? De ce mi-s-a intamplat mie asta? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| FatFrumosDinLacrima explică:

Ok,luciferwinking

| Ursul543fanatic a răspuns:

Nuti face griji ca nu se intampla nimic. Se intampla dese ori. Poate ai luat-o de cap big grin...In fine stai linistit ca nu-i nimic

| FatFrumosDinLacrima explică (pentru Ursul543fanatic):

Da am mai luat-o, bine am fost si putin excitat cred... tongue