| aceeasi a întrebat:

Imi curge sange din nas de fiecare data cand ma spal pe afata dimineata. Ce cauze ar putea avea acest lucru? Ce pot face sa scap de aceste sangerari? Tin sa mentiionez ca nu imi curge mult sange, ci se opreste imediat ce ma opresc din spalat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Nu te maispala, da cu un servetel umed pe fata.

| mars7 a răspuns (pentru petre059):

Bun raspuns laughing)

| petre059 a răspuns (pentru mars7):

Da funda ca sunt singurul care te-am bagat in seama. laughing

| aceeasi explică (pentru petre059):

Nu m-ai ajutat sincer. Facusem deja asta o data, dar trebuie sa ma spal.