| Em0k1dCraiova a întrebat:

Imi este foarte rau, imi este cald, deschid geamul stau pe geam imi este tot cald, nu stiu ce sa fac va rog va

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Parerea mea este ca tu ai febra sau lipsa de calciu. daca ai si alte simptome(durere de cap, ameteala, daca iti arde pielea) te sfatuiesc sa iei un nurofen sau algocalmin. insa ar trebui sa ceri sfatul medicului daca nu o sa iti revii. insanatosire grabnica! sper ca te-am ajutat. funda?

4 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Poate ca e prea cald la tine in casa.Imbraca-te mai lejer si iesi putin pe afara, respira aer curat, racoreste-te, relaxeaza-te.
O sa iti prinda bine.
Mult succes!happy

| deeeeeebora a răspuns:

Este o dereglare vegetativa a sistemului nervos... poate aceste stari vor mai aparea si at ar fi bine sa mergi la un consult de specialitate-psihiatru care ti-ar da niste pastile care ti-ar da niste substante de care creieru tau ar avea nevoie
am o intrebare: ai suferit de vreun soic dezamagire in ultimii 2 anii?
sau lucrezi/inveti/te stresezi mult?

| QuadruplePersonality a răspuns:

Daca ai febra urmeaza un tratament, nu e chiar asa bine sa stai in frig, poti sa racesti.

Daca e alta cauza, elimina obiectele care emana caldura. Stai in chiloti daca e asa grav. Sau imparte caldura cu mine. Mie imi e frig de mor, prostii de la bloc iar au stricat teava de caldura laughing

Sarbatori fericite :*

| OrangeRoIt a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu mai stai pe geam ca o sa te inbolnavesti tias recomanda sa mergi la un doctor sau sa iei o pastila, bafta!