| Eroare404 a întrebat:

Daca deschid geamul intra musca.Atunci sa nu mai deschid geamul?

8 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Daca nu deschizi geamul, te sufoci de cald.Merita sa mori pentru. o musca?

| Pricked a răspuns:

Deschide-ti inima, om bun. Si mustele sunt fiinte.

| Mayhem666 a răspuns:

Vezi ca musca poate sa-si invite si prietenii si sa dea o petrecere la tine acasa si sa ti-o devasteze, ai mare grija cui ii deschizi geamul!

| WaterDrop a răspuns:

Pune`o la masa, ofera`i un cub de zahar si discuta despre ce o macina. Explica`i apoi ca nu`i frumos sa intre in casa cuiva fara sa ceara voie si daca este amabila sa discute si cu prietenele ei despre asta. Apoi pune`ti o sita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Musca nu este atrasa decat de hoit si de kakat.Verifica bine casa, mai ales daca ai pisica, ca animal de companie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide balconul.

| 141414 a răspuns:

Dacă deschizi ușa, intră pe ușă. Dar dacă ai plasă la ușă și plasă la geam va deveni musca cu chibrituri.

| Saiu_Bogdan_1998 a răspuns:

Tine geamul pe jumatate deschis ca astfel sa intre doar jumatate de musca.