| Stropdeploaie a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce subratul drept este un miros mai persistent decat in cel stang?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andresso a răspuns:

Probabil ai mai multi muschi la mana dreapta, faci mai mult efort cu mana aceea. Si eu sunt la fel, si la mine e un miros mai persistent pe dreapta (daca te refereai la transpiratia care miroase, ca nu prea se intelege din intrebarea ta).

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

La mine e fix invers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la parul din nas, ai mai mult par in nara dreapta decat in nara stanga happy
ce fel de intrebare e asta? laughing))

| CarcotasulVesel a răspuns:

Transpiri mai mult
ai mai multe glande sudoripare
ai o ciuperca numai sub bratul drept
esti dreptaci si faci un sport de mana dreapta: tenis de camp, arm wrestling (sa dea dracu' daca stiu cum se scrie in romaneste, din cauza ca nu e cuvant romanesc skandenberg or smth)
esti dreptaci si incerci sa iti faci... par in palma big grin
etc.