| Loner a întrebat:

Imi poate spune cineva un dentist bun in Bucuresti si preturile?(Pentru curatare, plomba, carii etc)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Dr. Alina Purghel. ai aici lista de preturi de la cabinetul ei: http://www.awadent.ro/costuri-tarife.html

| silver0420 a răspuns:

Dacă doreşti un dentist bun trebuie neapărat să te duci la Dr. Aristide. Are cabinetul în sectorul 4, pe Alexandru Obregia, iar ca preţ e foarte OK, comparativ cu alţii. Am fost recent şi am avut nişte intervenţii pe canal, iar surorii mele mai mici i-a pus o plombă. Evident, eu am avut o operaţie simplă, însă sunt convinsă că se descurcă foarte bine cu lucrurile complexe! Are mâna uşoară, iar sora mea îl place în secret!
Oricum, a tratat totul cu profesionalism şi sunt foarte mulţumit de serviciile dumnealui. Dacă vrei să afli mai multe informaţii, site-ul este: http://draristide.ro/

Numai bine!