| brokxy a întrebat:

Imi puteti recomanda niste lentile de contact bune pentru miopie? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu vrei un consult oftalmologic așa, în orb și online? Interesant!

| brokxy explică (pentru sierra1):

Stiu. Dar daca doctorita imi recomanda/scrie ceva lentile cu 400 de lei? 400 de lei pe luna sau pe 2 saptamani mi se pare cam mult.

| RealKing01 a răspuns:

Am făcut și eu la fel ca tine si nu mai puteam să le scot a fost nevoie sa merg in București la urgențe să mi le scoată.

| sierra1 a răspuns (pentru RealKing01):

Dă-i o "fundă" colegului FifaProplayer că zice bine!

| Valkyrie95 a răspuns:

Buna,
Eu folosesc lentilele zilnice Dailies Aqua Comfort Plus de la Alcon.
https://lensa.ro/......0-lentile/

Nu am comandat niciodata de pe net.Le comand direct de la clinica unde imi fac controlul oftalmologic periodic.