| anonim_4396 a întrebat:

Imi transpira palmele foarte mult, care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Laur
| Laur a răspuns:

Hiperhidroza poate. E controlata nervos si transpiratia e din ce in ce mai abundenta cu cat te gandesti la ea.

| emima a răspuns:

Cred ca prin transpiratie elimini calciu ar fi bine sa consulti un medic

| hashe86 a răspuns:

Esti emotionat/a!

| micky a răspuns:

Si eu am problema asta big grin. Am fost pana si la un doctor dermatolog deorece mi se cojeau mainile. Depinde de fiecare thinking nu prea ai cum sa o impiedici big grin