| Andreeaaaaa13 a întrebat:

îmi vine sa plâng,nu știu ce sa fac …am mâncat peste și am mâncat și cu pofta și da…mi-a fost și foame,acum am o stare foarte mare de greață nu vreau sa vomit nu suport acest lucru,lămâie nu mai am, am luat o pastila și parca pastila aia nici nu si a făcut efectul crying((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Acu e diminează și precis nu mai ai nimic, corect?

| AdioTPU a răspuns:

Mai bine ai vomita că organismul tau sa elimine mâncarea care nu ți-a priit. Trust me, e mai sănătos așa.