| anonim_4396 a întrebat:

Imicurge foarte foarte putina secretia vaginala dar am menstruati. de ce imi curge dua menstruatie? Dar mie la inceput cand mi-a venit menstruatia mi-a curs sange inchegat, si foarte foarte putin sange normal. Tampoanele le aruncam aproape goale.straight face Asa e la inceput? Scuzati ca pun intrebari mai stupide dar vreau sa ma informez, pentru ca imi este rusine sa o intreb pe mama straight face! Help! Dau fundita!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Incearca sa respecti limba romana cand scrii intrebari, fiindca nu prea se intelege ce vrei sa spui.
Fluxul menstrual nu trebuie sa fie prea abundent, poate fi relativ redus cantitativ, fara ca asta sa aiba vreo smenificatie. Secretia vaginala este normala si o vei avea pana la menopauza.

| nastaseana6 a răspuns:

Nu stiu...mie nu mi-a venit mensruatia si am 11 anibig grin