| maria7263 a întrebat:

In cat timp se inchide operatia de apendicita inauntru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

In jur de 2 luni, daca la exterior ia contact cu aerul si se inchide mai repede, altfel stau lucrurile in interior, dureaza mai mult vindecarea

2 răspunsuri:
| JokeruROGaming a răspuns:

2-3 luni

| Matei_Catalin_Andrei_1997 a răspuns:

In jur de 2 luni depinde cu ce ai fost operat ( presupun ca cu laserul ) mie in 2 luni s-a inchis de tot operatia