| Dark13 a întrebat:

In cate zile imi trece herpesul? mi pe buza mi-a aparut acum o zi Funda cel mai bun raspuns happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Daca nu dai cu nimic, iti trece greu

| ARF a răspuns:

Cam intr-o saptamana :-s

| summergirl25 a răspuns:

In jur de o sap.

| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Incearca cu zovirax.Mie mi-a trecut in 2 zile

| suculete12 a răspuns:

Zovirax este 5-10 lei la farmacie de 2 ori pe zi trece cam in 2-4 zilehappy succes

| deeeeea1 a răspuns:

Dati cu aciclovir in 3 zile va fi gata

| Ann17 a răspuns:

Daca te tradezi cu o crema (aciclovir) o sa iti treaca in 5 zile poate si mai putin, dar cand nu mai ai crema pui alta.Sau cand mergi afara sau la scoala sa nu iti pui crema poti sa iti cumperi plasture special pentru herpes este o bulinuta care costa in jur de 2 lei si iti astupa herpesul, dar cu el iti va trece in 7-8 zile.
Funda plsspuppy dog eyes