| Lapusneanu a întrebat:

In cazul abstinentei sexuale prelungite la barbat ce se intampla cu sperma? Se elimina treptat la urinare? Se resoarbe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se întâmplă nimic cu ea în perioada de abstinență, ea "apare" numai când vrei tu.
Pa, pa.

| Lapusneanu explică (pentru Legiuitoarea):

Interesante lucruri aberati voi fratilor.pai cica se produce in continuu cel putin spermatozoizii....si? traiesc asa nelimitat? sau mor?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Lapusneanu):

Bună.
Cine aberează?
Interesează-te mai bine ce rol are prostata în "fabricarea„ spermei, etc. și apoi să faci "caterincă", frate!
Pa, pa.

| Seby90 a răspuns:

Wet dreams

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu nu se intampla absolut nimic.
Te pup!