| LSMM a întrebat:

In cazul unei entorse, cum trebuie sa tin piciorul? Daca il am sprijinit de niste perne tari, e normal sa ma doara mai tare decat daca l-as fi tinut pe pat sau ridicat in aer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry15252 a răspuns:

Da e normal sa doara mai tare

| PaulButa a răspuns:

Normal ca doare mai tare.Cu leacuri "babesti" rezolvi mai binehappy.E doar parerea mea!