| Tehnologie a întrebat:

In ce fel ne dauneaza proteinele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca ar dauna, nu s-ar vinde fara reteta

| RockNbeer a răspuns:

Rau de tot dauneaza, ne tin in viata.

| Tehnologie explică (pentru RockNbeer):

Proteinele pentru masa musculara, am inteles ca ne afecteaza ficatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proteinele nu afecteaza ficatul, steroizi fac asta, proteinele din cate am inteles nu produc daune asupra consumatorului, proteinele si steroizi sunt 2 chestii diferite.

| Tehnologie explică (pentru anonim_4396):

Stiu diferenta dintre proteinele si steroizi. Oricum, mersi!