| violetadobra a întrebat:

In ce librarii pot gasi cartea: "SLIM - Cum am dat jos 30 de kilograme şi nu le-am mai pus înapoi"? - intrebare adresata d-rei Carmen Bruma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Pe net - universulcartii.ro sau librarie.net (aici e cu 30% mai ieftin si exista in stoc)

3 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Aici poti comanda:http://www.librarie.net/......rame-si-nu

| adina68 a răspuns:

Editura Benefica.
www.cartedesanatate.ro

CarmenBruma
| CarmenBruma a răspuns:

Salut!
Nu stiu exact care sunt librariile dar poti comanda cu siguranta cartea pe: www.cartedesanatate.ro