| joy a întrebat:

Astazi voiam sa-i pun si eu o intrebare d-nei Carmen Bruma, dar am constatat ca cei care au lansat intrebari la adresa ei nu au primit nici un raspuns. Poate ma insel. Spuneti-mi, va rog, cui a raspuns Carmen Bruma la intrebare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Mie nu mi-a raspuns!

| joy explică:

Multumesc Raluca!

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Nici mie.

| emilia21 a răspuns:

Buna, si eu am scris o intrebare doamnei bruma, dar mi-a raspuns dupa cateva zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a raspuns
tongue