| crisssexee a întrebat:

In cit timp cresc sprincenele taiate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elena_4396 a răspuns:

Ca sprancenele tale sa creasca repede, te sfatuiesc sa aplici cu un betisor ce contine vata ulei de ricin. Uleiul de ricin se gaseste la farmacie si se aplica seara pe sprancene.

3 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Cam 1 cm pe luna depinde de cat de des le tai.Mult Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde, la fiecare persoana difera... dar aproximativ in 2-3 luni big grindaca vrei sa nu arate urat pana iti vor creste, penseaza doar ce vezi ca chiar nu este necesar.

| missmarvel a răspuns:

Nu stiu sa-ti zic exact dar vreo 3-4 luni sau chiar si 7 luni...depinde