| AnaGlifa a întrebat:

In Romania se poate face transplant de uter? Exista un medic bun in Romania? Va multumesc pentru ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Oricum, si in strainatate este doar in studiu, adica practic se experimenteaza, nu se face in mod obisnuit.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se face asa ceva in romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar daca aflati si stiti ceva sigur datii pe net va rog ca si eu sunt foartte interesata