| Marck94 a întrebat:

In ultima perioada, ma tot gandesc ce poate fi, de ma doare putin cateodata burta, cand am senzatie de greata, analizele is negative si am facut eco, si alte chestii, au iesit negative. Cand mananc ceva, nu imi pica bine ceva. O fi bila lenesa? Durerea de burta trece imediat cand apare durere. Nu ma doare tare. Greata nu am tot timpul. Am 22 de ani si mananc sanatos, beau apa si ceai doar. Nu fumez, nu beau alcool.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
O eco la bila/splina/stomac ai facut?
Explica cu lux de amanunte unui medic gastro...
Poate mananci mult/piperat/prajeli.
Toate astea dauneaza...
O zi buna happy

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Dupa simptome (asa cum le explici) nu ai nimic care se merite ingrijorarea. Hiper ambitie... Traieste-ti viata linistit. Daca organismul are intr-adevar un necaz, iti va spune singur.
Te plingi ca "durerea trece... cand apare durere". Cum vine asta. Daca apare durere se cheama ca nu trece.

| onyvirus a răspuns:

Mananca mai putin pana sa te doara
depinde ce organ radiaza acolo durerea
http://www.extensiidepar-online.ro/galati/lentile-de-contact.html