| ionela17 a întrebat:

Inainte de menstruatie m-au durut sanii, e normal! dar e normal sa ma doara in continuare? am 2 saptamani de cand ma dor sanii foarte tare si nu sunt insarcinata. mi-am facut doua teste si mi-au iesit negative. Ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaLoveYou a răspuns:

Nu e nimic, problema e ca iti cresc acum ca ai menstruatie.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la un ginecolog sau la un endocrinolog fiindca nu e normal, e o dereglare hormonala.

| georgiana a răspuns:

Si pe mine ma dureau sanii, la fel ca si tine, am fost la medic si mi-a zis ca nu este nimic grav, sunt de vina hormonii si mi-a dat o alifie ca sa ma ung atunci cand ma doare.Pentru siguranta fugi la doctor!