| RAY a întrebat:

Intepaturi in piept de la miscare ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Sh0ck a răspuns:

Pot sa spun ca am o problema asemnatoare, te rog sa lasi cateva detalii.
Eu de exemplu cand imi ridic pieptul in fata sau cand ma intorc catre partea dreapta ma inteapa pieptul.
Cel mai bine ar fi sa iti faci un control, la fel si eu.
Vreau sa te intreb, tu fumezi?

| RAY explică (pentru Sh0ck):

Dar am facut ecocardiac, test de efort, nu fumez, beau, unde sa mai fac un control?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te inteapa un muschi, si eu mai patesc, si nu pot respira adanc, ci trebuie sa pufai ca o locomotiva.

| FataȘarpe a răspuns:

Eu am palpitatii si probleme de respiratie. Uneori ma inteapa in piept si nu pot respira, si ametesc.
Poate fi totusi un nodul de aer.

| DoarBogdan a răspuns (pentru FataȘarpe):

Mda... Si pe mine ma inteapa uneori in piept dar in zona inimii. Si nu cred ca este un nod de aer, dar ma rog, la mine nu stiu ce ar putea fihappy
Poate sunt prea inimosbatting eyelashes