| Fifylici a întrebat:

La 1m si 58 de cm cate kg ar trebui sa ai si cati centimetri in talie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Greutatea vorbește, talia este pe locul 2.
48 de kilograme.
Pa, pa.

| RappaDanny a răspuns:

La 1.58, cum spunea si deyu intre 50 si 60. Iar in talie deeyu fara suparare dar cred ca exagerezi, 90 -100 cm in talie inseamna foarte mult, eventual maxim 70 si ceva. maxim 75cm. dar si asa mi se pare mult la 60 Kg si 1.58 inaltime

| ImmortalQueen a răspuns:

Pai ar trebui sa ai cam 50 de kg, iar in talie 60 de cm happy

| Deutsuuu a răspuns:

Ar trebui s aai in jur de peste 50 kg poate 55 depinde de forma corpului iar talia nu stiu... poti avea si 90 si ceva si 100