| PandaGirl98 a întrebat:

La Cangoo Jump slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 7Roby7 a răspuns:

Da,daca faci macar de 2 ori pe saptamana(1 ora/tura) timp de 3 saptamani scazi 4 kg.
Sper ca ti-am fost de folos!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Slabesti

| BiuL a răspuns:

Kangoo*
da, slabesti.

| LarisaDragomir a răspuns:

Faci SPORT, cu o alimentatie sanatoasa e logic sa slabesti.

| OnuOnulică a răspuns:

Acolo mai mult se face sporturii... gimnastica.

| snzpaul a răspuns:

Cangoo Jump nu este un simplu dans, e o combinatie intre jumping, gimnastica, zumba.
Dupa ce ca slabesti, iti lucrezi si muschii, inspecial cei de la picioare si gambele.

| PandaGirl98 explică:

Multumesc tuturor

| Roarrrrr a răspuns:

Da, mai ales din picioare deoarece muschii sunt pusi in miscare si se intaresc

| Lantiere a răspuns:

Recomand Cangoo Jump. Slabesti foarte mult. Daca faci de 3 ori pe saptamana si tii dieta slabesti destul de repede