| anonim_4396 a întrebat:

La cat timp se schimba solutia de lentile de contact cu purtare lunara si suportul? Am inteles ca odata pe luna dar nu sunt sigura.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Soluția nu o schimbi, o consumi treptat, întrucât trebuie sa umpli seara suportul si sa îți clătești dimineața lentilele. Când e gata cumperi alta, care care si suport, deci poți arunca suportul candve gata soluția.