| GEORGEgrg a întrebat:

La ce varsta apare la baieti parul ala care incepe de la buric si se duce in jos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RubyDonnahue a răspuns:

Am citit undeva ca de pe la 13-14 ani, dar depinde si de cat de dezvoltat esti!

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sincer sa fiu nu stiu, uni au si de pe la 13 14 ani(mai parosi)mie pe la 16 17 ani mi-a aparut, ce pot spune, nu sunt paros de felul meu eu la subrat ma fac la o luna 2hee hee ca sa intelegi ce zic. pe piept la fel nu am cine stie ce par, pot spune ca sunt norocoslaughing

| LalLyBoOmD a răspuns:

15+, dar nu au chiar toti