| cosmin986522 a întrebat:

La sala de ce nu e bine sa cumperi proteine? Inafara ca dupa ce te lasi slabesti care ar fi alt motiv?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Artemis94 a răspuns:

Nu sunt sanatoase

| w1NNNd a răspuns:

Eu iti recomand dac mergi mergi la sala si vrei sa castigi masa mananca bine dupa antrenament alimente care sa contina proteine si nu o sa slabesti asa cum crezi tuwinking "si sa stii ca proteinele care le administrezi tu prafuri etc.nu iti fac bine in organism! faci ce vrei da cu timpu o sa vezi ceva efecte " sunt cam ca un drog te apuci de ele nu iti mai vine sa te lasi " un sfat care mi-a dat un antrenor de fitnesc care consuma. proteine! bft ti-am zis si eu ce stiu

| rob235 a răspuns:

Muschii sunt ca un balon, cand il umfli se mareste si cand nu-l mai umfli se dezumfla.

| Cosmin86 a răspuns (pentru rob235):

Aberatii de copil mic