| Lola200228 a întrebat:

Loțiunile de plaja ajuta sa te bronzezi mai repede?
Loțiunile de plaja și cele de după plaja de la Oriflame le-ati încercat? Ce parere aveți despre ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Acelasi efect, sau chiar mai bun, il are si uleiul de masline.

| Gabriel2424 a răspuns:

Depinde ce vrei sa obti, daca vrei un bronz puternic incearca uleiurile de acolo sau ulei de masline dar prima data sa te dai cu crema de protectie solara.