| roxyrox98 a întrebat:

M-a durut o masea si nu am putut dormi toata noaptea.
Ce sfaturi imi dati pentru a nu se observa asta pe fata mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Corector...
...si multa cafea, pentru a nu se vedea in alte parti!winking

| Ge0rgeL a răspuns:

Buna,
Ia un Ketonal.
Iti v-a trece imediat.