| baica a întrebat:

M-am apucat de sala si fac cate 1 ora 1 ora jumate 5 zile pe saptamana si iau creatina si trag destul de tare in cat timp se vor vedea rezultate adica eu acum am 32 in brat si vreau sa ajung la 50-55 cam in cati ani voi reusi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| zhady a răspuns:

Am un trabant si vreau sa particip la o cursa de Formula 1. Trabantul nu mai are roti si nici motor. Am auzit ca sunt importante, dar nu am timp de asa ceva. In schimb am bani si imi cumpar cea mai buna benzina. Oare cat timp va dura sa o transform intr-o masina de Formula 1?

| karellen a răspuns:

Nu cred ca scopul in sine ar trebui sa fie doar cresterea circumferintei bratului, ci a fortei. creatina nu mi se pare o idee buna, dupa ce nu vei mai trage de fiare te vei ingrasa