| anonim_4396 a întrebat:

M-am inscris la un casting de moda. si mi-au sugerat sa mai slabesc putin... dar imi trebuie doar sa-mi intaresc muschii abdominali. stiti ceva exercitii eficiente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Exercitiile pilates sunt pe grupe de muschi sau portiuni tintite sunt foarte bune si le poti face acasa pentru ca iti arata imagini, le gasesti pe net cauta siteul si exercitii pentru abdomen acolo si vei vedea ca e simplu de facut happysucces. mai e si sala de fitness unde te poti consulta cu specialisti care vor personaliza exercitiile tale acolo unde ai nevoie si vor coordona exercitiile, e bun si inotul pentru ca actioneaza toate grupele de muschi. daca mai e ceva sunt aici sa te ajut.

2 răspunsuri:
| no1cares a răspuns:

Multe abdomene, mult inot, la sala pe aparate, alergat (2 3 ore)
fundita :**?

| anna_3460 a răspuns:

Trebuie sa faci exerciti multe la sala asa face fratele meu si are muschi tari de otel si e foarte suplu dar trebuie sa te ti de sala