| Sergiu2k12 a întrebat:

M-am lasat de fumat de vreo luna si e normal sa am uneori dureri in zona plamanilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Poate ai tuşit mai mult în această perioadă şi simţi dureri a muşchilor intercostali.Trece cu timpul.

2 răspunsuri:
| 3my098 a răspuns:

Păi pe perioada asta se elimină fumul acumulat in plămâni.

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Mai ales dacă ai fumat mult şi în exces.