| anonim_4396 a întrebat:

M-am trezit dimineata si am realizat ca nu pot sa-mi misc capul in drepta. Dimineata am avut dureri mici dar s-au intensificat. Cand incerc sa-mi intorc capul spre dreapta simt o durere apasatoare la cap imediat deasupra gatului in partea dreapta de tot. Nu pot sa-l intorc in partea aia deloc. HELP PLZ!

Funda >:d< sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| adrianarp a răspuns:

Nu cred ca e nimic grav. poate ai dormit stramb sau ceva. si mie mi s-a intamplat, dar mi-a trecut in vreo 2 zile. daca nu iti trece in 2 zile, sau nu te lasa durerea deloc, ar fi bine sa te duci la doctor...

| IrishGnome a răspuns:

Ori ai dormit stramb ori te-a tras curentul...