| richard93 a întrebat:

M-ar interesa si pe mine niste creme pentru maini am pielea un pic cam tare as vrea sa mi le hidratez si sa le mai catifelez sa nu mai fie pielea atat de tare pentru baieti multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| maria_1035 a răspuns:

Eu folosesc nivea soft e foarte buna, hidrateaza pielea, e pentru corp si fata. Nivea cred ca este cea mai buna firma sau nu stiu cum i-as putea spune, de creme, atat pentru femei cat si pentru barbati. Sper ca team putut ajuta, love struckfunda?