| Laur_Laurentiu_1987 a întrebat:

Ma doare burta si spatele, ce sa fac sa scap de durere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la medicul de familie. Daca acesta nu-ti poate pune un diagnostic si sa-ti dea un tratament te va trimite la un medic specialist.

| iulian1302 a răspuns:

Buna. Daca ai da mai multe detalii poate te-am putea ajuta cu ceva sfaturi! Unde te doare mai exact burta si spatele? Ai facut ceva efort, ai ridicat greutati? Poti asocia durerea cu ceva eveniment/cu o problema medicala, stiu eu? Alte simptome mai ai?