| GGabiy a întrebat:

Ma doare crestetul capului si cand pun mana si cand nu pun. poate sa fie ca stau prea mult pe pc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BlyeeetAK47 a răspuns:

Te transformi.

| pisciutza19 a răspuns:

Ai parul lung? poate sa fie de la parul prins incearca sa il tii mai liber.