| Nameee66 a întrebat:

Mă doare în partea dreaptă dar nu sub coaste..ci ele parcă mă dor mai exact. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Ce sa fie. Niște... coaste rupte. Ar trebui sa fi vânăt.
(Nu știu dacă este posibil, ca nu am auzit niciodată pe cineva să facă întindere sau febra musculară la... intercostali (din câte îmi amintesc, așa se numesc mușchii ăia))

| Looord a răspuns:

Ar putea fi o febra musculara, consulta un medic!