| Adryan007 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, dupa ce fug mai mult ma doare in partea dreapta la coaste, DECE?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| BlitzLikeXd a răspuns:

Possibil oboseala cred

| Karabatic a răspuns:

Din cauza oboselii, dar daca nu te-ai operat de apendicita poate fi si din aceasta cauza.Cel mai bine fa-ti un control la medic

| RamonaFlorentina a răspuns:

Ai obosit. ..si te inteapa splina ea da afara toate caloriile din tine si de aceea ai senzatia ca nu mai poti alerga.

| Pinocchio a răspuns (pentru RamonaFlorentina):

Splina se afla in partea stanga.

| Dinalixa a răspuns:

S-ar putea sa fie apendicita eu am fost operata de apenticită

| Lamba_Yonela_1990 a răspuns:

De la splina