| Zvetlana1017 a întrebat:

Ma doare spatele foarte tare, in zona plamanului stang, de la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ar putea fi de la coloana durerea rezoneaza spre plămîni deoarece sunt " vecini" ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi febra musculara.

| Mopmop a răspuns:

Pot fi multiple cauze.
Din cauza asta cel mai bine medicul de familie iti face in consult si te indruma dupa aia exact unde trebuie.
Multa sanatate iti doresc!

| Claudia10girl a răspuns:

Cred ca cel mai sigur e sa mergi la un medic sa vezi ce zice daca nu iti trece in 2-3 zile.

| Rioux a răspuns:

Salut si pe mine ma doare capul foarte tare doar ca pe mine ma doare in zona ficatului drept