| mgtow a întrebat:

Ma doare testicolul stang nu asa tare dar e jenant, durerea coboara la genunchiul stang si mai simt si in abdomen cateodata o durere, miercuri si joi am simtit vreo 3 intepaturi la el si dupaceea o durere moale pana s-a mai intarit putin, e ceva grav? Medicu nu e disponibil pana luni asa ca n-am ce face pana atunci. Se amelioreaza daca ma ridic in picioare din cate am sesizat, sa fie o raceala? Nu am facut efort fizic dar am mers mult pe jos, km intregi strabat mergand.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil și o răceală, stai la căldură și mergi luni la medic.
Pa, pa.

| mgtow explică (pentru Legiuitoarea):

Nu stiu dar e posibil sa fie de la vremea asta? Si testiculele racesc sau o fi gluma proasta... n-am chef sa am belele acum stiind ca ma angajez la o firma buna luni.

| FerLin a răspuns (pentru mgtow):

N-am auzit de asa ceva. Cine stie care e sursa durerii. Ai sa mergi luni la medic.
Unde te angajezi?

| FerLin a răspuns:

Sfatul meu e sa nu ceri sfaturi de natura medicala pe internet.

| mgtow explică (pentru FerLin):

Stiu dar poate era cineva care a patit asta si stie despre ce e vorba.

| untu a răspuns:

Mergeti de urgenta la policlinica, ca sint de garda medicii si consultati medicul chirurg, este posibil sa fie o hernie sau hemoroizii!

| Latinmoon a răspuns:

Mergi la doctor!

| justHISgirl a răspuns:

Nu cred ca e din cauza mersului, pentru ca nu are cum sa fie asa. oricum pina luni incearca sa stai mai mult prin casa si luni de dimineata mergi la medic pentru a nu agrava situatia. sper ca va fi ok