| Florinsky a întrebat:

Ma inteapa in partea stanga a pieptului. durerea se intinde pana pe gat happy..cine stie care ar putea fi problema? apropo sunt fumator de 5 ani happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alysson1997 a răspuns:

Du.te la medic ...si eu am patit ceva de genu, vezi ca s.ar putea sa ai probleme cu inima sau poate o lipsa de calciu. dar daca mai ai dureri in piept si daca te doare si mana stanga e preinfarct...cel mai bine ar fi sa consulti un cardiolog happy

3 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Lasa-te de fumat si durerea o sa inceteze, poate sa fie inima sau plamanul.

| purplestar9494 a răspuns:

Du-te la medic si fa-ti un EKG ca sa elimini eventualele cauze cardiace si fa-ti de asemenea un buletin de analize.Nu este ceva de joaca ar trebui sa faci aceste analize cat mai rapid