| PoohZeta a întrebat:

Deci de vreo 2 zile respir cam greu si am o senzatie ca ma tine ceva in piept, nu stiu cum sa o explic, simt parca ma apasa ceva in partea stanga a pieptului, nu stiu ce e dar respir! ce credeti ca ar putea fi? Credeti ca ar putea fi de la raceala? Apropo sunt fumator!

Vot + Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| WholeWorldHelper a răspuns:

Bună.

Recomandarea mea este să îți faci o programare la doctorul tău de familie, deoarece doar el este în măsură să îți dea un diagnostic clar despre ce ai putea avea. Aici poți primi doar sugestii sau păreri personale.

Multă sănătate!