| Anonim97695333thf a întrebat:

Ma lovesc de multe ori la cap, de ex acum cateva saptamani m-am lovit intr-un stalp azi m-am lovit intr-un colt dar la mobila. Acum cateva zile m-am lovit in perete. Loviturile se pot transforma in ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Poarta o casca. Depinde cat de rau te lovesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

înțeleg asta, dacă e o încăpere foarte scunda.
Trebuie sa ai grija!

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgianRaGe a răspuns:

Poate este doar o coincidenta, sau ai niste probleme cu mentinerea in echilibru, si mi-e mi s-a intamplat m-am ridicat de la birou sa ma duc pana la toaleta si am luat tot biroul in plin cu umarul si a cazut tot de pe el, am fost putin comfuz de ceea ce s-a intamplat dar mi-a trecut.

| ellatinaofficial a răspuns:

Da,
vei deveni