| daffyduckk a întrebat:

Ma puteti ajuta? As vrea sa scap de stres, sa nu ma mai enervez asa des, sau sa nu ma mai supar din orice prostie? Stiti vreun exercitiu pe care as putea sa-l fac ca sa scap de tot?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DaniAguero a răspuns:

Ia magneziu.Si incearca ca in loc sa devii recalcitrant/a cand te enerveaza o persoana, sa o ignori si sa fii convins/a ca ai dreptate. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O consiliere psihologica te poate ajuta mult.
Te pup!

| suMRed34 a răspuns:

Incearca exercitii de relaxare, yoga sau cumpara-ti o mingiuta anti-stres, din aceea elastica, pe mine m-a ajutat intr-o perioada.

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

In primul rand trebuie sa bei multa apa pe zi, bea minim 2 litri de apa pe zi, minim.Si uite aici un baiat care mie personal mi-a schimbat viata, e super tare, te invata sa fi mai bun, uita-te la toate clipurile lui si vei scapa de tot stresul si vei fi un om mai bun.
http://www.youtube.com/channel/UCX-E6tCvVUPtO5IH9xsCRgQ
Peace.