| djspicedem a întrebat:

Cum as putea sa scap de puncte negre...am multe si as vrea sa scap de ele odata pentru totdeauna!crying dar am fost la dermatolog si am urmat un tratament dar fara folos... poate ma puteti ajuta voistraight facekiss. Multumesc:*

P. S. am doar 12 >ani:"sad

Răspuns Câştigător
| Pinkyyy;x a răspuns:

Hmm problema cu punctele negre o au majoritatea.si cel putin si eu ma confrunt cu ea.ce sfat ti-as da eu si nu prea bun dar la mine functioneaza.dimineata sa te speli cu sapun pe fata si sa clatesti cu apa calduta apoi sa storci cate unu care crezi tu ca e mai accentuat. daca nu merge asa.incalzeste putina apa in ibric.si tine fata acolo cateva minute. dupa te duci la baie si poate iti e mai usor pentru ca sunt porii deschisi.(se deschid la caldura) bun daca nu merge nici asa.fa in felul urmator. puneti putina miere pe degete, iar dupa presara cu malai.incearca sa freci un minut zona cu puncte negre.Stiu ca e jenant, dureros, insuportabil dar vorba aceea baba sufera la frumusete.p.s. inca ceva daca nu merg toate metodele de aici incearca la cosmetica iti garantez ca da rezultate :*.

3 răspunsuri:
| Pinkyyy;x a răspuns:

Iti multumesc pentru fundita si sper ca ti-am fost de ajutor!
O zi cat mai buna:*.

| pinky_2278 a răspuns:

Buna:*.Te pot ajuta eu:X...este acea crema Clean&Clear.Este foarte buna. Sper ca te am putut ajuta.Primesc funda?big grin

| Andrey_8637 a răspuns:

Si eu folosesc o crema ffff buna pentru punctele negre se numeste skinoren