| Denis_1354 a întrebat:

Mai de mult aproximativ ctva saptamana maxim am jucat fotbal descult si mi-am dat cu degetu mik de la piciorul drept in pamantstraight face nu stiu cum, atunci ma durea rau de tot era umflat si vanat, dar puteam merge si il puteam misca, dupa cateva zile nu ma mai durea si am mers si am jucat fotbal incaltat. durerea m-a luat din nou si mi so umflat degetu si mai tare...acum dupa ctva saptamana nu mai am nici o durere, degetul nu mai e vanat nici laba piciorului, dar intr-o parte ii umflatstraight face ce poate sa aiba? trebuie sa mai merg la doctor? nu ma mai doare deloc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Laue a răspuns:

S-ar putea sa ai oasele degetului fracturate. Iti recomand sa mergi la medicul de familie si la o radiografie.